Voice Zone: Alexandra Nová - 1
aktualizováno včera 12:24

Věřím, že jsme tu jenom na návštěvě: Alexandře z The Voice umřeli rodiče i dítě, v zákulisí překvapila svými názory

Jednou z postupujících v The Voice Česko Slovensko je i sedmadvacetiletá Alexandra Nová, se kterou se život nemazlil. Když jí bylo sedm, zemřela jí maminka. Není tomu dlouho, co jí odešel i tatínek a prvorozené dítě. Společně s partnerem vychovává dceru Sašenku a věří, že jsme na světě jen na návštěvě...

Voice Zone: Daniel Kapitán
18.02.

Rapper Kali překvapil: Co prozradil o Kapitánovi v zákulisí? Jeho slova dojmou! VIDEO

Daniel Kapitán má diagnostikovanou nediferencovanou schizofrenii. I přesto se nebojí stoupnout na pódium a ukázat, co v něm je. Do týmu ho chtěli všechny čtyři koučové. Pro něj byl však jasnou volnou rapper Kali!

Sharlota ve Snídani s Novou
aktualizováno 18.02.

Drsná rapperka Sharlota odhalila největší nespravedlnost v The Voice: Hodně ji to mrzí, ale je na to malý pán!

Již druhým týdnem se diváci baví novou řadou show The Voice Česko Slovensko. Stane-li se, že jejich favorit nepostoupí, mohou se o něm i jeho pocitech z vystoupení před kouči dozvědět více v zákulisní show Voice Zone. Tu moderuje rapperka Sharlota, která i přese své sebevědomé vystupování a potetovaný zevnějšek přiznává, že i na ni doléhá emotivní charakter celé soutěže. To ji občas dovedlo i k slzám!

Voice Zone: Petr Vokál
18.02.

VIDEO: Je mu skoro osmdesát a nebojí se mluvit o sexu! Co prozradil český Tom Jones?

Sice nepostoupil, ale kouče v The Voice Česko Slovensko jeho výkon stejně zasáhl. Petrovi Vokálovi je sedmasedmdesát let. Přesto se to nebál rozbalit jako Tom Jones s písničkou Delilah. Kde bere všechnu energii prozradil ve studiu online pořadu Voice Zone moderátorům Sharlotě a Matúšovi.

Voice Zone: Josef Fečo
17.02.

Má arachnofobii, ale pavouka na krku nosí. Dostal ho od slavné zpěvačky

Do pěvecké soutěže The Voice Česko Slovensko přišel zkusit štěstí i mladý konzervatorista Josef Fečo. Jeho muzikálový zpěv zaujal také Pepu Vojtka, kterého si Fečo nakonec vybral za kouče. Kromě jiného je spojuje i extravagantní image, mladík totiž nosí na krku obrovského pavouka.

Voice Zone: 2. díl
17.02.

Nadpozemský Daniel Kapitán dostal Kaliho. Podívejte se, co se dělo po jeho výkonu v zákulisí

Zpěvačka Sharlota a moderátor Matúš Krnčok uvádějí pořad ze zákulisí The Voice Česko Slovensko. A neberou si servítky! Podívejte se na 2. díl Voice Zone.

The Voice Česko Slovensko: Nadějný zpěvák trpí schizofrenií! - 1
17.02.

The Voice Česko Slovensko: Nadějný zpěvák trpící schizofrenií ohromil porotu

v neděli večer čeká na diváky druhá epizoda pěvecké show The Voice Česko Slovensko. Vojtěch Dyk, Jana Kirschner, Pepa Vojtek a Kali budou opět vybírat zpěváky do svých týmů.

The Voice Česko Slovensko: Jana Kirschner zpívá duet
aktualizováno 16.02.

Jana Kirschner si zazpívala s dívkou s těžkým osudem. Miluje prý dva muže

Jana Kirschner je vždy plná emocí. Když její jmenovkyně v soutěži The Voice Česko Slovensko nepostoupila, rozhodla se ji podpořit. Jana Glovaciaková si za soutěžní píseň vybrala song Posledná, který má na svědomí právě Kirschner, a tak holkám nezbylo nic jiného ,než to na pódiu spolu pořádně rozbalit.

Voice Zone: Lucie Večeřová
aktualizováno 14.02.

Nevědomky balila Dyka mrkáním: Byla jsem mimo, prozradila Lucie, která ohromila kouče The Voice

Lucie Večeřová je drobná devatenáctiletá dívka, která zaujala kouče svým velkým hlasem – Kromě Vojty Dyka se otočili úplně všichni! Po jejím výkonu se pochopitelně otočil i Dyk, na kterého Lucie mrkala. Ve studiu Voice Zone ale tvrdila, že o tom nic neví. Kde je pravda?

Voice Zone: Laura Wengová - 1
aktualizováno 14.02.

Laura práskla Kalimu, co by byl největší průšvih. Ten ji nazval yettim a všechno vyzradil!

Jednou z postupujících zpěvaček v The Voice Česko Slovensko se stala i Laura Wengová. Z koučů si vybrala Kaliho. V pořadu Voice Zone, kde se odhaluje zákulisí soutěže, prozradila, proč si nechala oholit hlavu. Její kouč na ni napráskal ale úplně něco jiného!

The Voice - Viktoriya
aktualizováno 14.02.

OBROVSKÁ ZMĚNA IMAGE: Vlasové kreace talentované modrovlásky z The Voice vás dostanou! FOTO

Viktoriya Michshenko vybočuje z řady nejen svým originálním stylem a vystupováním, ale také díky původu, zdravému sebevědomí, charismatu a extravagantní barvoě vlasů. Podívejte se na její sbírku vlasových experimentů. Která barva jí podle vás sluší nejvíce?

Voice Zone: Diana Kalashová
aktualizováno 14.02.

DOKONALOST I PROKLETÍ: Mladičká Diana prozradila, co to obnáší mít absolutní hudební sluch

V pěvecké soutěži The Voice Česko Slovensko Diana postoupila díky nespornému talentu. Do vínku mladá dívka dostala nejen zlato v hrdle, ale také absolutní sluch. Co to znamená?