The Voice Zone
dnes 16:21

VIDEO: Úchvatná Jana z The Voice zazářila s písní od Adele. V zákulisí si pak střihla folklorní píseň

Je jí patnáct let, studuje mezinárodní konzervatoř a zpívá folklor. Řeč je o mladičké Janě Novákové, která porotce uhranula písní Skyfall od Adele. Po krátkém přemlouvání si Jana nakonec vybrala kouče Pepu Vojtka. Tomu při jejím vystoupení třikrát spadla brada, a to kvůli jejímu hlasu, vizáži a věku. Moderátorka pořadu Voice Zone Sharlota dokonce patnáctiletou zpěvačku přemluvila, aby zazpívala folklorní píseň. Jak se jí to povedlo?

The Voice - 7. díl - Nejlepší vystoupení
dnes 09:50

ANKETA: Které vystoupení 7. dílu The Voice by vás donutilo otočit křeslo? HLASUJTE

Sedmý díl show The Voice Česko Slovensko byl plný pozoruhodných výkonů. Někteří zpěváci postoupili do dalších kol, jiní ne. Ovšem ne vždycky se názor koučů shoduje s názorem diváků. Které vystoupení by vás donutilo otočit vaše křeslo? Hlasujte!

The Voice - medvídek
aktualizováno včera 14:40

PLYŠOVÁ LÁSKA jak z hollywoodského trháku: Jakou zásadní věc neví David o svém medvídkovi?

Pamatujete si na komediální film Méďa s Markem Wahlbergem v hlavní roli, který měl za celoživotního parťáka přisprostle mluvícího plyšáka? Nyní totiž musíte mít pocit, že byl natočen podle Davida Navrátila z The Voice. Ten má na svého plyšového kamaráda naprosto šílenou fixaci!

The Voice Zone - Bonus
24.03.

KDO SI NEBRAL SERVÍTKY? Koučové The Voice hodnotí soutěžící. Rýpnuli si do předchozích řad!

Pepa Vojtek si nebral servítky a pořádně se opřel do minulých řad show The Voice Česko Slovensko! Podívejte se na bonusový díl The Voice Zone.

The Voice Zone - 7. díl
24.03.

Exkluzivně ze zákulisí The Voice: Nejvtipnější souboje koučů! Kdo byl největším zabijákem?

Zpěvačka Sharlota a moderátor Matúš Krnčok uvádějí pořad ze zákulisí The Voice Česko Slovensko. A neberou si servítky! Podívejte se na 7. díl The Voice Zone.

Justin Bieber
21.03.

NOVÝ JUSTIN BIEBER? Talentovaný hudebník má tři kapely a pere se o úspěch v The Voice!

Je tohle nová popová superstar? Mladý a talentovaný Šimon Švidráň je hudebník tělem i duší. Píše si vlastní texty, obdivuje zahraniční tvorbu, a dokonce má tři kapely. K tomu všemu se pere i o úspěch v show The Voice Česko Slovensko. Co dalšího na sebe prásknul?

Studio The Voice - 4
aktualizováno 19.03.

SMUTNÁ ZPRÁVA: Zemřela muzikálová hvězda a účastník The Voice. Podlehl těžké nemoci

Zemřel Robert Hlavatý, muzikálový zpěvák, který začal svou kariéru stejně jako Karel Gott – vystudoval na elektrikáře. Do svých 41 let žil pohodový život, pak mu lékaři diagnostikovali rakovinu. Podstoupil operaci, náročnou léčbu a zdálo se, že má vyhráno. Nemoc se mu ale rychle vrátila zpátky a následně jí v 50 letech podlehl....

Voice Zone
10.03.

Voice Zone 5: Vojta si Elišku vybral, aniž by ji viděl. Co teď dívku děsí?

Zpěvačka Sharlota a moderátor Matúš Krnčok uvádějí pořad ze zákulisí The Voice Česko Slovensko. A neberou si servítky! Podívejte se na 5. díl The Voice Zone.

Danny Leden
06.03.

Jana Kirschner změnila Dannymu život: V zákulisí o něm řekla neskutečné věci!

Dvacetiletý Danny Leden vyvolal v mnoha ohledech v The Voice pozdvižení. Ať už tím, že byl ještě před pár měsíci dívkou, nebo tím, že kvalita jeho projevu nebyla úplně hodna postupu. Koučové Jana a Vojta se ve Voice Zone vyjádřili k Dannyho hlasu a uvedli důvody, proč si i přes mnohé pochybnosti zaslouží šanci. Sám Danny se Sharlotě a Matúšovi svěřil, že kvůli hormonům, které bere, se jeho hlas mění a neví, jak to s ním bude dál...

Jakub Moulis - The Voice Zone
06.03.

Nechám tě zpívat na svém koncertě, slíbil Dyk Jakubovi. Přiznal, zda to myslel vážně

Všestranně talentovaný Jakub Moulis z Plzně naprosto ohromil čtveřici koučů. Mezi jeho přednosti se totiž neřadí jen atraktivní vzhled a hlas, ale ambiciózní mladík se angažuje i v moderátorské branži. Na první pohled střízlík, ale s pevným hlasem rockera, si nebyl nejprve jistý, že chce jako svého kouče Vojtu Dyka. Ten se před zraky tisíců diváků zavázal, že Jakub bude hostovat na jeho koncertě. Myslel svůj slib vážně?

Adriana Bessogonov
05.03.

VIDEO: Adriana a Matúš předvedli nejznámější scénu z Hříšného tance! Moc se to ale nepovedlo

Adriana Bessogonov má talent nejen na zpěv, ale i na vzdušní akrobacii. S moderátorem The Voice Zone Matúšem Krnčokem se snažili napodobit známou filmovou scénu z Hříšného tance. Jak to dopadlo?

Lukáš Zeman - The Voice Zone
aktualizováno 05.03.

Dokonalý duet v zákulisí The Voice: Sharlota se pořádně odvázala se soutěžícím Lukášem

Lukáši Zemanovi z Prahy se podařilo téměř rozplakat Janu Kirschner. Sharlota si pak během rozhovoru v zákulisí vyprosila písničku od Eda Sheerana. Ačkoliv nadějný písničkář nejraději zpívá ve sprše, jak se bezprostředně po vystoupení svěřil koučům, později jsme se ve studiu Voice Zone mohli stát svědky netradičního vystoupení. Sharlota se totiž k Lukášovi se zpěvem přidala. Že by byla na spadnutí nová pěvecká dvojka?