Anette Kolková, The Voice, Voice Zone
dnes 10:17

TĚŽKÉ ROZHODOVÁNÍ: Anette z The Voice na rady svého bratra nedala. Ke kterému z koučů podle něj měla jít?

Mladičká a velmi talentovaná soutěžící pořadu The Voice Česko Slovensko Anette Kolková o sobě říká, že nenávidí mainstream a do soutěže původně vůbec nechtěla. „Mamka a kámoši mě do toho došťouchali!“ přiznává půvabná hudebnice. I přes to, že ji mladší bratr přišel pošeptat, koho si má vybrat, se Anette vydala vlastní cestou a přidala se do týmu Vojty Dyka. Showman a zpěvák je velmi rád, že ji má mezi svými soutěžícími. Hlavním důvodem je, že Anette je jiná než všichni ostatní, což je podle Vojty velmi důležité. „Abychom měli všichni podle šablony stejný hráče a zpěváky, je na prd! Je dobrý, že se to promíchává.“ zaznělo z jeho úst.

Monika Drgáňová Voice Zone
aktualizováno 20.03.

Výkyvy váhy kvůli stresu! Jak ovlivnily hlas nadané soutěžící z The Voice?

Sedm let žila v tom samém kolotoči muzikálových vystoupení, a tak se není čemu divit, že uvažovala o konci pěvecké kariéry. Dvaadvacetiletá Monika Drgáňová, která se stala další Kaliho svěřenkyní, si to ale naštěstí pro slovenského rappera rozmyslela. Ten o ní hovoří jako o triumfu ve svém týmu. Moderátorka pořadu Voice Zone Sharlota se nezdráhala zeptat ani na citlivé téma, a to na výkyvy váhy, které Moniku ve špatném období provázely. Jak se s tím poprala a ovlivnilo to nějak její hlas?

Hádej kdo jsem
19.03.

Poznáte slavné české osobnosti jen podle hlasu? Vyzkoušejte si to spolu s kouči The Voice!

V šestém díle The Voice Zone koučové a moderátoři pořadu The Voice Česko Slovensko dostali speciální úkol – uhádnout slavnou osobnost pouze podle hlasu. Mise to byla vskutku nelehká a musíme říci, že se jim moc nedařilo. Pepa se musel dokonce omluvit Lucce Borhyové! Podívejte se sami!

The Voice Česko Slovensko: Vojtěch Dyk padl před soutěžící na kolena!
19.03.

Exkluzivní telefonát rovnou ze studia Voice Zone: Reakce rodičů nadané dívky vás dostane!

Je druhou ženou na světě, před kterou si Vojta Dyk klekl. Terezie říká, že prožívala během vystoupení tolik emocí, že do poslední chvilky nevěděla, ke komu do týmu půjde. Nakonec se rozhodla pro Vojtu Dyka, a dokonce nám prozradila, že hlavním důvodem bylo jeho gesto a skutečnost, že z něj cítí srdce. Vojta je z talentované zpěvačky zcela nadšený a přiznal, že se bál, jak bude Terka reagovat, až před ní padne na kolena. „Já jsem nevěděl, jestli to bude fungovat. Jestli třeba neřekne, bože, ty se ponižuješ!“ Terezii podporuje celá její rodina, a tak jim sdělila svůj úspěch rovnou ze studia. Jaká byla jejich reakce?

Vojtěch Malchárek Voice zone
18.03.

VIDEO: Jmenovec Vojty Dyka dokázal, co se nikomu v The Voice už dlouho nepovedlo!

Jana Kirschner si ve studiu Voice Zone Sharlotě a Matúšovi posteskla, že jí Vojta Vojtu ukradl. Byla si už téměř jistá, že se přidá do jejího týmu, ale profesor Dyk opět přišel s něčím speciálním. Pětadvacetiletému Vojtovi Malchárkovi se otočila všechna čtyři křesla, ačkoliv on sám se dvojici moderátorů později svěřil, že vystoupení pokazil. Sharlota mu oponuje, protože jeho vystoupení bylo perfektní. On sám poté prokázal svůj talent tím, že zazpíval úryvek z písničky z tvorby vlastní kapely...

Jana Kirschner a její vlasy
aktualizováno 19.03.

Jana Kirschner vyhrožovala výpovědí! Kdo stál za jejím rozhodnutím?

Po šestém díle soutěže The Voice Česko Slovensko se koučka Jana Kirschner nechala slyšet, že kdyby nezískala do týmu talentovaného zpěváka Šimona Švidráně, dala by výpověď! Naštěstí si ji mladý hudebník vybral, aby ho provázela jeho cestou v pořadu. Důvodem mladíkova rozhodnutí bylo zejména to, že Janu obdivuje pro psaní vlastních textů a častý pobyt v zahraničí...

Voice Zone 6
17.03.

Voice Zone 6: Vojta Dyk prozradil, před kolika ženami si v životě klekl

Zpěvačka Sharlota a moderátor Matúš Krnčok uvádějí pořad ze zákulisí The Voice Česko Slovensko. A neberou si servítky! Podívejte se na 6. díl The Voice Zone.

Moderátoři Voice Zone se nebojí ničeho!
16.03.

To se jim vážně povedlo! Moderátoři The Voice Zone parodovali obávaného režiséra

Sharlota a Matúš se hledali, až se našli. Moderátorské duo Voice Zone neopouští humor, a to ani když se kamery vypnou. Kromě srandiček, o které se stará Matúš, se v zákulisí řeší i příběhy a osudy soutěžících. Ty se dotýkají hlavně Sharloty, která často neudrží slzy. I přesto ale převládá pozitivní atmosféra. Natáčení se díky této dvojce nese v kamarádském duchu, a to i z toho důvodu, že se Sharlota s Matúšem nebojí udělat si legraci ze sebe samotných.

Ladislav Korbel - Voice zone
13.03.

Pepa Vojtek šel s pravdou ven: Co mu nabídli za postup kolegy z divadla v soutěži The Voice?

Jednatřicetiletý rocker Ladislav Korbel, jehož si televizní diváci mohou pamatovat z reality show Robin Hood – Cesta ke slávě, se v neděli večer stal v rámci pěvecké soutěže The Voice Česko Slovensko součástí týmu vedeného frontmanem skupiny Kabát. Následně však čelil nařčením z údajné protekce, jelikož jsou s Pepou mnohaletými kamarády a kolegy z branže. Jaká částka skutečně přistála na Vojtkově účtu, se dozvíte v rozhovoru!

Terezia Čikoš - Voice Zone
aktualizováno 13.03.

Velké překvapení v The Voice: Jana Kirschner po otočení křesla přišla o veškeré sebevědomí!

„Když jsem šla za ní a objala ji, bylo to jako bych objala svou dceru,“ prohlásila Jana Kirschner na adresu své mladičké svěřenkyně, která o tom, že se chystá bojovat o postup v soutěži The Voice Česko Slovensko, neřekla ani své vlastní mamince, účastnici mnoha talentových soutěží Brigitě Szelidové. Terézia Čikoš zabodovala s písní Always Remember Us This Way z divácky úspěšného a mnoha cenami ověnčeného filmu A Star Is Born.

Eliška Urbanová Voice Zone
aktualizováno 12.03.

Divoká karta Vojty Dyka ukázala svůj další talent: Co předvedla Eliška v zákulisí?

Milovník tajemství Vojta Dyk si do svého týmu vybral nadanou zpěvačku Elišku Urbanovou, u které ho oslovil její drive a krásný hlas. Vzhledem k tomu, že se rozhodl udělat sám sobě překvapení, tak zatímco Elišku všichni na ulici poznají, pro Vojtu je její vzhled zahalen velkým tajemstvím. Jaký další talent sympatická blondýnka předvedla v zákulisí?

Marek Pošta - Voice Zone
12.03.

Marek Pošta nadělil Janě Kirschner krásný balíček. Hned věděla, že ho chce k sobě do týmu!

Marek Pošta, český Ed Sheeran, který absolutně uhranul porotkyni Janu Kirschner, se netají tím, že je citlivý kluk. Přiznal, že je milovníkem filmové ságy Stmívání, jejíž díly viděl již nesčetněkrát, a při závěrečné scéně, kdy hraje píseň A Thousand Years od Christiny Perri, s níž v soutěži zabodoval, se dokonce rozbrečel. Jana se ve Voice Zone svěřila, že má Stmívání také ráda, ale před filmovou verzí upřednostňuje tu knižní. Markovo podání se jí pak líbilo více než originál!