Voice Zone: Lucie Večeřová
aktualizováno 14.02.

Nevědomky balila Dyka mrkáním: Byla jsem mimo, prozradila Lucie, která ohromila kouče The Voice

Lucie Večeřová je drobná devatenáctiletá dívka, která zaujala kouče svým velkým hlasem – Kromě Vojty Dyka se otočili úplně všichni! Po jejím výkonu se pochopitelně otočil i Dyk, na kterého Lucie mrkala. Ve studiu Voice Zone ale tvrdila, že o tom nic neví. Kde je pravda?

Voice Zone: Laura Wengová - 1
aktualizováno 14.02.

Laura práskla Kalimu, co by byl největší průšvih. Ten ji nazval yettim a všechno vyzradil!

Jednou z postupujících zpěvaček v The Voice Česko Slovensko se stala i Laura Wengová. Z koučů si vybrala Kaliho. V pořadu Voice Zone, kde se odhaluje zákulisí soutěže, prozradila, proč si nechala oholit hlavu. Její kouč na ni napráskal ale úplně něco jiného!

Voice Zone: Diana Kalashová
aktualizováno 14.02.

DOKONALOST I PROKLETÍ: Mladičká Diana prozradila, co to obnáší mít absolutní hudební sluch

V pěvecké soutěži The Voice Česko Slovensko Diana postoupila díky nespornému talentu. Do vínku mladá dívka dostala nejen zlato v hrdle, ale také absolutní sluch. Co to znamená?

Voice Zone: Lukáš Vincler
aktualizováno 14.02.

SMUTNÝ PŘÍBĚH: Lukáš z The Voice prozradil, jaké komplikace postihly jeho matku

Mezi postupující v soutěži The Voice Česko Slovensko patří i Lukáš Vincler, který kouče ohromil songem Say Something od A Great Big World. I přes nelehkou životní situaci ovládl pódium. Co o něm řekl Pepa Vojtek?

Anna Hortová - The Voice Zone
aktualizováno 11.02.

ODHALENO: Co řekla Jana Kirschner nepostupující Anně Hortové? Vžene vám to slzy do očí

Jako jedna z mála si soutěžící The Voice Česko Slovenska si Anna Hortová vybrala slovenskou písničku, ani tím ale u poroty nezabodovala. Hlas měla krásný, a ač moc doufala, nikdo z porotců se neotočil. Jana Kirschner za ní po vystoupení běžela s omluvou, to jí však nepomohlo. Proč ji tedy nevybrali?

Snídaně s Novou: Sharlota je plná emocí
aktualizováno 11.02.

Rapperka Sharlota přiznává: Jsem plná emocí, v jednom díle The Voice jsem se dokonce zhroutila!

Málokdo by řekl, že potetovanou Sharlotu, která na první pohled vypadá jako velká drsňačka, dokáže něco rozhodit. Ale soutěž The Voice je prostě plná emocí! A tak může dojít i ke zhroucení...

Voice Zone: Sharlota a Matúš zpovídají kouče - 2
10.02.

Klepy, hejty, ale i láska a srdíčka: Jaké vztahy mezi sebou mají soutěžící The Voice? Nahlédněte do zákulisí světoznámé pěvecké soutěže

Nový pořad Voice Zone odhalí zákulisí pěvecké soutěže The Voice. Divákům se tak naskytne exkluzivní pohled na průběh natáčení a mnohem víc!

Voice Zone: Sharlota a Matúš zpovídají kouče - 6
08.02.

Nespoutaná jízda s Matúšem a Sharlotou: Voice Zone ukazuje zákulisí hudební soutěže

Show, emoce a nespočet talentů. Takový bude The Voice Česko Slovensko. Po skončení každého dílu se na webu Novy plus objeví Voice Zone – pořad napěchovaný žhavými informacemi ze zákulisí. Provází jím rebelská rapperka Sharlota a moderátor Matúš Krnčok.