The Voice
aktualizováno 13.02.

ANKETA: Nejlepší vystoupení prvního dílu The Voice? Podívejte se na ně ještě jednou a hlasujte!

První díl show The Voice Česko Slovensko byl plný pozoruhodných výkonů. Někteří zpěváci postoupili do dalších kol, jiní ne. Ovšem ne vždycky se názor koučů shoduje s názorem diváckým. Které vystoupení by vás donutilo otočit vaše křeslo? Hlasujte!

Vojta Dyk - Voice Zone
aktualizováno 14.02.

TAJNÉ ZBRANĚ Vojtěcha Dyka: Jak ostatním koučům krade jednotlivé účinkující?

Zpěvák Vojta Dyk je bezpochyby miláčkem publika i soutěžících. A ukázal, že pro soutěžící, které chce do svého týmu je ochoten udělat téměř cokoliv. S modrovláskou z The Voice si nejprve zazpíval duet a pak se šel představit rodičům!

Michaela Husarová - The Voice Zone
aktualizováno 11.02.

VIDEO: Vojtěch Dyk odpověděl žurnalistce Michaele Husárové na velmi osobní otázku

Když se na pódiu objevila blonďatá žurnalistka Michaela Husárová a začala zpívat, bylo téměř jisté, že tahle talentovaná dívka postoupí. A dostalo se jí neuvěřitelné pocty, když se otočili všichni čtyři hudební koučové! Jednomu z nich v zákulisí položila velmi osobní otázku. Jak zareagoval?

Anna Hortová - The Voice Zone
aktualizováno 11.02.

ODHALENO: Co řekla Jana Kirschner nepostupující Anně Hortové? Vžene vám to slzy do očí

Jako jedna z mála si soutěžící The Voice Česko Slovenska si Anna Hortová vybrala slovenskou písničku, ani tím ale u poroty nezabodovala. Hlas měla krásný, a ač moc doufala, nikdo z porotců se neotočil. Jana Kirschner za ní po vystoupení běžela s omluvou, to jí však nepomohlo. Proč ji tedy nevybrali?