Tomáš Klus - rozhovor
aktualizováno včera 10:48

TOMÁŠ KLUS v roli kouče The Voice: Jak zhodnotil výkon Dominika Hanzy? Má pro něj důležitou radu

Ve druhém díle The Voice před porotu předstoupil Dominik Hanza s písní Tomáše Kluse. A to by nebyl Vojtěch Dyk, kdyby se nechopil příležitosti a hned se nespojil videohovorem přímo se slavným zpěvákem. Jak oblíbený český písničkář ohodnotil vystoupení mladého Dominika?

Tomáš Klus - 3
aktualizováno včera 16:05

Co si myslí o coverech svých písní? Tomáš Klus prozradil, co ostatním zpěvákům závidí!

Působí téměř jako reklama na štěstí. Jako kdyby byl jeho život bez mráčku. Přitom sám přiznal, že v životě udělal několik chyb, ale žádná ho nepřinutila přestat dělat to, co ho baví a co umí skvěle. A to je muzika. Jaká je podle něj budoucnost českého písničkářství?

Tomáš Klus - 1
aktualizováno 18.02.

CELÝ ROZHOVOR s Tomášem Klusem: Písničkářství je něco, co by nemělo upadnout v zapomnění

Tomáš Klus je písničkář, herec a bývalý sportovec. V roce 2012 vyhrál v anketě Český slavík, v následujícím roce byl druhý. Tomáš Klus natočil šest studiových alb a hrál v deseti filmech. V rozhovoru se rozpovídal o hudebních show v České republice, o budoucnosti tradičního písničkářství a o své hudební budoucnosti.

The Voice - Vojtěch Dyk urazil Kaliho
aktualizováno 16.02.

Vojtěch Dyk posouvá hranice: Urazí Kaliho, aby získal dalšího soutěžícího! VIDEO

Vojtěch Dyk se toho nebojí a pro získání soutěžícího je schopný udělat téměř cokoliv. Tentokrát se opře do kouče Kaliho, ze kterého si přede všemi udělá srandu. Publikum se sice zasměje, ale Kalimu do smíchu moc nebude. Podívejte se na video a nakoukněte do nedělního dílu!

Vojtěch Dyk a Tomáš Klus
aktualizováno 15.02.

VOJTĚCH DYK TAHÁ TAJNÉ TRUMFY: Pomůže mu telefonát s oblíbeným českým písničkářem přetáhnout soutěžícího?

V show The Voice jde především o hlas – vzhled, vyznání nebo rodinný stav jsou až na druhé koleji. Hudební kouči vybírají jenom na základě sluchu. A občas jsou souboje o jednotlivé účinkující plné podrazů a zákeřností. A když Vojta Dyk vytáhne své trumfy, tak všichni nestačí koukat!

Vojta Dyk - Voice Zone
aktualizováno 14.02.

TAJNÉ ZBRANĚ Vojtěcha Dyka: Jak ostatním koučům krade jednotlivé účinkující?

Zpěvák Vojta Dyk je bezpochyby miláčkem publika i soutěžících. A ukázal, že pro soutěžící, které chce do svého týmu je ochoten udělat téměř cokoliv. S modrovláskou z The Voice si nejprve zazpíval duet a pak se šel představit rodičům!

Anna Hortová - The Voice Zone
aktualizováno 11.02.

ODHALENO: Co řekla Jana Kirschner nepostupující Anně Hortové? Vžene vám to slzy do očí

Jako jedna z mála si soutěžící The Voice Česko Slovenska si Anna Hortová vybrala slovenskou písničku, ani tím ale u poroty nezabodovala. Hlas měla krásný, a ač moc doufala, nikdo z porotců se neotočil. Jana Kirschner za ní po vystoupení běžela s omluvou, to jí však nepomohlo. Proč ji tedy nevybrali?

The Voice - 1. díl - Celý díl
aktualizováno 11.02.

JE TO HIT: Poslechněte si společný song koučů The Voice! VIDEO

První epizoda populární show The Voice byla pro diváky velkým překvapením. Z těchto talentů se možná brzy stanou hudební hvězdy! Diváky ale dostala také společná píseň všech koučů – Jany Kirschner, Vojty Dyka, Pepy Vojtka a Kaliho. Na celé jejich vystoupení se podívejte ve videu.

Nemocného Vojtka zachránil Kali - 3
10.02.

Nemocného Kaliho zachránil Pepa Vojtek. Zachoval se jako hrdina

Už v neděli 10. 2. večer odstartuje na televizi Nova show The Voice Česko Slovensko. O osudu soutěžících bude rozhodovat čtveřice koučů, a to Vojtěch Dyk, Jana Kirschner, Pepa Vojtek a rapper Kali. Právě pro Kaliho nebyl první natáčecí den vůbec jednoduchý.

The Voice - 1. díl - Porotci (2. část) - 2
08.02.

TO JE PECKA: Vojtěch Dyk zazpíval hit skupiny Kabát! Podívejte se na video

Hned na úvod první epizody show The Voice je pro diváky připraveno velké překvapení. O to se postarají všichni čtyři koučové show The Voice Česko Slovensko. Konkrétně zazpívají společný song, ale ne tak ledajaký. Snad si jej brzy všichni zařadí na své koncertní playlisty.

The Voice Česko Slovensko: Jana Kirschner - 8
aktualizováno 07.02.

Vyběhla ze studia a plakala: Soutěžící The Voice dohnala Janu Kirschner k slzám

The Voice Česko Slovensko startuje už v neděli 10. února na obrazovkách televize Nova. Diváci budou mít možnost sledovat výkony nadějných zpěváků, o jejichž osudu budou rozhodovat Vojtěch Dyk, Jana Kirschner, Pepa Vojtek a Kali.

The Voice Česko Slovensko: Pepa Vojtek
05.02.

Pepa Vojtek si pustil pusu na špacír: Prozradil, co si rapper Kali zapisuje do květinového deníčku

První díl pěvecké show The Voice Česko Slovensko už klepe na dveře. Čtveřice koučů bude rozhodovat o tom, kdo má to pravé zlato v hrdle. Pepa Vojtek jako správný rocker jedná intuitivně a srdcem, proto ho překvapilo, jakou taktiku zvolil rapper Kali!