The Voice Zone
dnes 16:21

VIDEO: Úchvatná Jana z The Voice zazářila s písní od Adele. V zákulisí si pak střihla folklorní píseň

Je jí patnáct let, studuje mezinárodní konzervatoř a zpívá folklor. Řeč je o mladičké Janě Novákové, která porotce uhranula písní Skyfall od Adele. Po krátkém přemlouvání si Jana nakonec vybrala kouče Pepu Vojtka. Tomu při jejím vystoupení třikrát spadla brada, a to kvůli jejímu hlasu, vizáži a věku. Moderátorka pořadu Voice Zone Sharlota dokonce patnáctiletou zpěvačku přemluvila, aby zazpívala folklorní píseň. Jak se jí to povedlo?

TOP MOMENTY BLIND AUDITIONS The Voice
dnes 13:31

TOP MOMENTY BLIND AUDITIONS The Voice Česko Slovensko: Spousty emocí na pódiu i mimo něj

Už celých sedm dílů má za sebou oblíbená pěvecká show The Voice Česko Slovensko. Sedm večerů plných emocí, vtipů i smutku přineslo spoustu zajímavých situací. Podívejte se na ty nejzajímavější z nich a připomeňte si tak dosavadní průběh soutěže!

Anette Kolková, The Voice, Voice Zone
dnes 10:17

TĚŽKÉ ROZHODOVÁNÍ: Anette z The Voice na rady svého bratra nedala. Ke kterému z koučů podle něj měla jít?

Mladičká a velmi talentovaná soutěžící pořadu The Voice Česko Slovensko Anette Kolková o sobě říká, že nenávidí mainstream a do soutěže původně vůbec nechtěla. „Mamka a kámoši mě do toho došťouchali!“ přiznává půvabná hudebnice. I přes to, že ji mladší bratr přišel pošeptat, koho si má vybrat, se Anette vydala vlastní cestou a přidala se do týmu Vojty Dyka. Showman a zpěvák je velmi rád, že ji má mezi svými soutěžícími. Hlavním důvodem je, že Anette je jiná než všichni ostatní, což je podle Vojty velmi důležité. „Abychom měli všichni podle šablony stejný hráče a zpěváky, je na prd! Je dobrý, že se to promíchává.“ zaznělo z jeho úst.

The Voice - 7. díl - Nejlepší vystoupení
dnes 09:50

ANKETA: Které vystoupení 7. dílu The Voice by vás donutilo otočit křeslo? HLASUJTE

Sedmý díl show The Voice Česko Slovensko byl plný pozoruhodných výkonů. Někteří zpěváci postoupili do dalších kol, jiní ne. Ovšem ne vždycky se názor koučů shoduje s názorem diváků. Které vystoupení by vás donutilo otočit vaše křeslo? Hlasujte!

TOP MOMENTY 7. DÍL, The Voice
aktualizováno včera 16:37

TOP MOMENTY 7. DÍLU The Voice: Jak Kali zaspal a Pepa si chtěl jít umýt auto

Sedmý díl pořadu The Voice Česko Slovensko byl jeden velký boj. Ať už co se týká snahy soutěžících ulovit poslední místo v týmu, tak snahy koučů ulovit ty nejtalentovanější zpěváky. To vše přineslo spoustu zajímavých a úsměvných chvilek. Podívejte se na nejlepší momenty sedmého dílu oblíbené soutěže!

Sharlota ve snídani 25.3.2019
aktualizováno včera 14:39

V K.O. kolech nestačí jen talent, důležitý je i charakter! Sharlota popsala, co čeká soutěžící The Voice

„Blind audition“ neboli výběry naslepo včerejškem skončily. Nedělní večer nám představil poslední nadějné zpěváky, které si koučové rozebrali do svých týmů, a tím tak završili jednu etapu pěvecké soutěže The Voice Česko Slovensko. Od následujícího dílu se diváci mohou těšit na vyřazovací kola, kdy se sotva naplněné týmy budou opět zmenšovat. Jak bude soutěž pokračovat, prozradila moderátorka pořadu Voice Zone Sharlota, která byla jako každé pondělí hostem Snídaně s Novou.

The Voice - medvídek
aktualizováno včera 14:40

PLYŠOVÁ LÁSKA jak z hollywoodského trháku: Jakou zásadní věc neví David o svém medvídkovi?

Pamatujete si na komediální film Méďa s Markem Wahlbergem v hlavní roli, který měl za celoživotního parťáka přisprostle mluvícího plyšáka? Nyní totiž musíte mít pocit, že byl natočen podle Davida Navrátila z The Voice. Ten má na svého plyšového kamaráda naprosto šílenou fixaci!

The Voice Zone - Bonus
24.03.

KDO SI NEBRAL SERVÍTKY? Koučové The Voice hodnotí soutěžící. Rýpnuli si do předchozích řad!

Pepa Vojtek si nebral servítky a pořádně se opřel do minulých řad show The Voice Česko Slovensko! Podívejte se na bonusový díl The Voice Zone.

The Voice Zone - 7. díl
24.03.

Exkluzivně ze zákulisí The Voice: Nejvtipnější souboje koučů! Kdo byl největším zabijákem?

Zpěvačka Sharlota a moderátor Matúš Krnčok uvádějí pořad ze zákulisí The Voice Česko Slovensko. A neberou si servítky! Podívejte se na 7. díl The Voice Zone.

Celý 7. díl The Voice
24.03.

CELÝ 7. DÍL The Voice: Andělský hlas i ďábelské zaváhání

Nestihli jste celý sedmý díl show The Voice Česko Slovensko?

Jednotlivá vystoupení 7. epizoda
aktualizováno včera 10:47

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ 7. dílu The Voice: Nelítostný boj supertalentů o poslední místa v týmech

Nestihli jste jednotlivá vystoupení sedmého dílu velkolepé show The Voice Česko Slovensko?

UŽ DNES 7
24.03.

UŽ DNES VEČER v The Voice Česko Slovensko: Kaliho zaváhání, andělský hlas a nekončící hvězdné výkony

Nová epizoda soutěže The Voice je výjimečná tím, že diváky čeká poslední kolo výběrů naslepo. Koučům zbývá pár posledních míst v jejich týmech. V uplynulých šesti kolech mezi sebou Jana, Vojta, Kali a Pepa tvrdě bojovali o přízeň soutěžících. Jaké hlasy doplní jejich týmy a co za finty vytáhnou pro tentokrát?